Pakalpojumi

LJK Group piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas ietver gaisa rekuperatoru, kondicionieru un siltumsūkņu tirdzniecību, uzstādīšanu, apkopi un remontu. Mēs nodrošinām individuālu pieeju katram klientam, lai palīdzētu izvēlēties un izstrādāt optimālus klimata kontroles risinājumus atbilstoši Jūsu vajadzībām un budžetam.

Mēs nodrošinām:

Xtreme-1-scaled-9380a8e167bdb18d58814358fe58a2ac

Tirdzniecība:

LJK Group piedāvā plašu kvalitatīvu gaisa rekuperatoru, kondicionieru un siltumsūkņu klāstu no vadošajiem ražotājiem tirgū. Mūsu sortiments ietver gan mājas, gan komerciālām vajadzībām piemērotas sistēmas, sniedzot klientiem iespēju izvēlēties vispiemērotāko risinājumu atbilstoši viņu vajadzībām un budžetam. Mēs strādājam tieši ar ražotājiem, lai nodrošinātu augstu kvalitāti un labāko cenu savām klientēm.

HVAC-professional-fixing-HVAC-system-1

Apkope un remonts:

Mūsu komanda nodrošina profesionālu un rūpīgu apkopi un remontu gaisa rekuperatoriem, kondicionieriem un siltumsūkņiem. Regulāra apkope ir būtiska, lai nodrošinātu iekārtu ilgmūžību un efektīvu darbību. Mēs piedāvājam apkopi saskaņā ar ražotāju norādēm, lai jūsu iekārtas darbotos optimāli un samazinātu neparedzētu remontu risku. Ja tomēr nepieciešams remonts, mūsu speciālisti ātri un efektīvi novērsīs problēmas, lai jūs varētu atgriezties pie parastās ikdienas darbībām pēc iespējas ātrāk.

Wall-Mounted-AC-Unit

Uzstādīšana:

Mūsu uzstādīšanas pakalpojumi ir veidoti, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti un klientu apmierinātību. Mēs uzstādām gaisa rekuperatorus, kondicionierus un siltumsūkņus, ņemot vērā katru klienta īpašās vajadzības un telpas specifiku. Mūsu pieredzējušie uzstādīšanas speciālisti veiks visu nepieciešamo darbu, lai jūs varētu baudīt jauno klimata kontroles sistēmu maksimālā ērtībā un efektivitātē.

 
lejupielāde

Urbšana ar dimanta kroņiem

Sniedzam urbšanas pakalpojumus ar Dimanta urbjiem. Urbumi ventilācijai, kanalizācijai, santehnikai, gāzes vadiem, elektrībai, gaisa nosūcējiem, kondicionieriem, uc.
Izbraucam pa visu Latviju.
Nepieciešamības gadījumā, strādājam brīvdienās.
Strādājam gan ar Fiziskām gan Juridiskām personām.
Kvalitatīvs un operatīvs serviss garantēts.

402659806_849400593860439_3287125051233409307_n

Jautājumi? Piezvani mums!

Lai sazinātos ar mums vai iegūtu papildus informāciju par mūsu pakalpojumiem, lūdzu, sazinieties ar mums!

Shopping Cart